تاریخچه بیورر آلمان - آرمین درمان

ساخت وبلاگ

امکانات وب

تاریخچه شرکت Beurer
در سال 1919، کت و ایگن بوهرر در شرایط سختی در اولم آلمان زندگی می کردند. با این حال، این زوج یک ایده و یک هدف مشخص داشتند: ساخت پدهای گرمایش الکتریکی و فروش آنها.

هنریش استرنجر از زمان اقامت خود در آمریکا با روند ساخت پدهای گرمایشی آشنا بود و پس از بازگشت به آلمان و شهر اولم در سال 1908 شروع به تولید اولین مدل ها کرد. با این حال، این ایده حتی قبل از شروع خانواده Beurer محقق شد. با وجود تمام مشکلاتی که در این مسیر وجود داشت، تولیدات خانواده Beurer در شرایط متوسطی آغاز شد. اولین محصول آنها از دو چرخ خیاطی در اتاق خواب آنها ساخته شد. جالب است بدانید که در کشورمان ایران تنها نمایندگی رسمی بیورر آلمان شرکت آرمین درمان هست که بیش از 20 سال تجربه موفق در واردات لوازم برند بیورر Beurer داره.

پیشرفت شرکت:
در سال 1923، به دلیل تورم بیش از حد، شرکت آنها در آستانه سقوط و انحلال قرار گرفت. با این حال این زوج به موفقیت محصول خود اعتقاد داشتند و هدف خود را دنبال می کردند.

در سال 1927، یک کارآفرین به نام هرمان بانتلون پس از ثبت شرکت Beurer به این زوج پیوست.

در اواخر دهه 1920، سر گربه به عنوان لوگوی شرکت در نظر گرفته شد. این به دلیل شعار شرکت در آن زمان اتفاق افتاد: "Cat Beaver گرما و راحتی را به رختخواب سرد شما می آورد!". این لوگو بیش از 70 سال است که بر روی محصولات این شرکت یافت می شود.

در سال 1933، هرمان بانتلون از سمت خود در شرکت استعفا داد.

پس از شروعی سخت و موفقیت ها و شکست ها، Beurer پانزدهمین سالگرد خود را در سال 1934 جشن گرفت. در همان سال، برنارد، پسر این خانواده، در سن 22 سالگی به این شرکت پیوست و جوانی را به آن اضافه کرد.

در سال 1940، پس از شروع جنگ، بوهرر شروع به تولید لباس های ویژه برای خلبانان کرد.

در طول جنگ جهانی دوم و در اثر بمباران نیروهای متفقین، شرکت Beurer و کلیه ماشین آلات و مواد اولیه آن از بین رفت. در ابتدا به نظر می رسید که بازسازی و بازگشایی این شرکت غیرممکن است. اما به دلیل روحیه قوی کارآفرینی، بیرر مدت کوتاهی پس از پایان جنگ به صورت محدود شروع به کار کرد.

در سال 1952 موفق به تولید اولین پتوی برقی در آلمان شد.

در سال 1954 کارخانه جدید این شرکت در سولفینگر استراسه ساخته شد و 9 سال بعد به دلیل کمبود جا شعبه دیگری افتتاح شد.

در سال 1967، پسر خوانده برنارد بوهرر، هانس دیتر بولر، نیز به این شرکت پیوست. به این ترتیب نسل سوم خانواده Beurer توانست راه این شرکت را ادامه دهد.

کت بهرر در سال 1970 در اولم درگذشت. 3 سال پس از این اتفاق، ایگن بیورر نیز درگذشت و برنارد به عنوان تنها مدیر این شرکت به کار خود ادامه داد.

در دهه 1980، این شرکت موفق به اختراع سیستم خاموش کننده خودکار برای محصولات گرمایشی خود شد و همچنین موفق شد اولین فشارسنج و دماسنج بالینی خود را تولید کند.

این شرکت در دهه 1990 موفق شد در زمینه تجهیزات گرمایشی انعطاف پذیر در آلمان پیشرو باشد و خود را به عنوان یک شرکت قدرتمند در بازار رو به رشد قاره اروپا معرفی کند.

سالهای گذشته:
در آغاز قرن جدید، Beurer به عنوان سازنده و تامین کننده بهترین دستگاه های بهداشتی شناخته شد.

در سال 2002، برنارد بوهرر، مانند والدینش، در اولم درگذشت. مالکیت این شرکت همچنان در اختیار همین دستان است

خانواده اسکان داده شد. یک سال بعد، مارکو بولر چهارمین نسل از خانواده Börer شد که به این شرکت پیوست. او در سال 1383 به عنوان مدیر فنی به کار خود ادامه داد.

این شرکت در سال های اخیر با تکنولوژی روز جلو رفته و در کنار ارائه محصولات جدید، محصولات قدیمی خود را به روز کرده است.
تاریخچه شرکت آلمانی BEURER در یک نگاه:
        90 سال است که Beurer رهبر بازار و یکی از موفق ترین شرکت های جهان در زمینه سلامت و بهداشت بوده است.
1919 بنیاد Beurer; امروزه هنوز هم متعلق به خانواده موسس است
1987 گسترش محدوده; شروع به عنوان یک تامین کننده کامل به بازار سلامت و تندرستی
1988 تأسیس گروه دماسنج فشار و دما
1992 شروع تولید در مجارستان: Beurer - Hungaria Kft.
1381. شروع به تولید محصولات توزین و ترازو
2005 اضافه شدن بخش محصولات زیبایی و تناسب اندام
2006 افزودن به محدوده پالس ساعت
2007 راه اندازی خط تولید: دستگاه اندازه گیری قند خون - راه اندازی Beurer Medicine
2008 بازسازی به 5 بخش زندگی، پزشکی، زیبایی، درمان و ورزش
2008 شروع تولید سمپاش
متخصص بهداشت و سلامت برای شما مهم است
تمرکز قوی بر تحقیقات داخلی و توسعه دانش همراه با تجزیه و تحلیل دقیق بازار در آینده، Beurer را به تنها تولید کننده کامل در زمینه سلامت و بهداشت تبدیل کرده است.
   امروزه این محدوده تولیدی شامل بیش از 120 نوع محصول از جمله فشارسنج، قند خون، مانیتور دما، تشک برقی، ترازو شخصی و آشپزخانه، ماساژور می باشد.

به انتهای مقاله تاریخچه بیورر رسیدیم. امیدواریم مطالب مورد پسند شما کاربران باشد. برای خرید محصولات بیورر وارد وبسایت بیورر ایران با نشانی beureriran.ir بشوید.

beurer...
ما را در سایت beurer دنبال می کنید

برچسب : بیورر, نویسنده : beurer بازدید : 20 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 13:24